Děti z Poděbrad oslavily Den kuchařů s profesionály

Mezinárodní den kuchařů oslavily děti ZŠ TGM v Poděbradech společně s Nestlé a Asociací kuchařů a cukrářů ČR, vařením a dalšími aktivitami.

Mezinárodní den kuchařů oslavily děti ZŠ TGM v Poděbradech společně s Nestlé a Asociací kuchařů a cukrářů ČR, vařením a dalšími aktivitami. Celodenní akce umožnila žákům všech tříd školy projít vzdělávacím kurzem, ve kterém se dozvěděli více o vyváženém životním stylu. Také měli možnost připravit chutné pokrmy pod dohledem zkušených kuchařů nebo si ověřit své pohybové znalosti s lektory programu Děti na startu. Tématem letošního ročníku byly „superhrdinové zdravé výživy“. Oslava se uskutečnila díky vzdělávacímu programu Nestlé pro zdraví dětí.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=zGYw53CqjaE[/embed]

O vyvážené stravě v souvislostech a hravěV pátek, 20. října na základní škole TGM v Poděbradech měli žáci 3. - 7. tříd krátkou interaktivní přednášku o vyváženém životním stylu. Co jíst, kdy a v jakém množství? Proč je dobré jíst ovoce a zeleninu, co je to pestrá strava a další jednoduchá, ale důležitá fakta jim zábavnou formou vysvětlili lektoři programu.

Mohlo by vás dále zajímat